הפושע חסר הרחמים והזקן חסר האונים. סיפור כואב

"גברתי השופטת, תני לנו להרוג את הזקן עוד היום" ביקש עורך הדין של הפושע חסר הרחמים, והמשיך, "כל יום שהוא חי עולה לי המון כסף. הוצאות המחיה שלו יקרות, הרוצחים ששכרתי למשימה גובים את שכרם עבור כל יום של המתנה, ובנוסף – הוא שוכב גוסס ומדמם ומהווה מפגע תברואתי". עורך דינו של הזקן חסר האונים קם ותבע – "במקום להרוג אותו, על הפושע לשלם את ההוצאות הרפואיות לשיקומו ולהחלמתו של הזקן, בעקבות נסיון ההתנקשות בחייו שנעשה ללא היתר". על כך הגיבה השופטת "נו באמת? אתה לא חושב שאתה קצת מגזים?" ברקע נשמעו קולות צחוקם של אנשיו של הפושע.

קצת קשה להאמין, אבל הזקן חסר האונים מגבעתיים עדיין חי ומצליח לשרוד למרות שהוא מדמם בעקבות נסיון הרצח האכזרי שביצעו אנשיו של הפושע חסר הרחמים בשבוע עבר. הוא בן 84, הוא דמות מכובדת ומוערכת מאוד בקרב תושבי גבעתיים. את כל חייו חי בגבעתיים ולמענה, למען ההיסטוריה שלה, למען המורשת שלה, ולמען איכות החיים בה. יש לו לב רחב, נשמה ענקית, הוא דמות היסטורית שקשורה להיסטוריה של גבעתיים ושל מדינת ישראל. הרבה דמויות ידועות מעולם הספורט ומהעולם הפוליטי התידדו עימו במשך השנים. חבריו הותיקים והצעירים יודעים היטב – אם הוא ימות, החיים בלעדיו יהיו קשים מנשוא ויהפכו את סביבת מגוריהם לסיוט. הם באים לבקר אותו לעיתים קרובות, מברכים אותו ומאחלים לו החלמה מהירה.

הוריו הביולוגיים של הזקן חסר האונים מתו מזמן, ובמשך השנים היו לו הורים מאמצים רבים ושונים. אבל, למרבה הבושה, הוריו המאמצים הנוכחיים מייחלים למותו, בדיוק כמו הפושע חסר הרחמים. הם מבינים שאם הוא ימות אז חבריו הקרובים ושכניו יפסיקו לבוא אליהם ויפסיקו לנדנד להם, להפגין מולם ולהפציר בהם שישמרו עליו מכל משמר. יהיה להם קצת שקט מהחברים ומהקרובים שלו. אבל יותר מכך, הם יודעים – אם הוא ימות, אז הם – הוריו המאמצים – יעשו הרבה כסף כתוצאה מכך. זה אולי מסביר מדוע היועצת המשפטית של הוריו המאמצים של הזקן ישבה בדיון בבית משפט השלום ביחד עם עורך דינו של הפושע חסר הרחמים, זה שניסה לרצוח אותו בשבוע שעבר.

אולי לא כל הקוראים מבינים על מה אני מספר כאן, אז כדי לעשות סדר – בשבוע שעבר שלושה רוצחים שכירים של הפושע חסר הרחמים תקפו עם שחר את הזקן חסר האונים מגבעתיים. הם עשו זאת ללא כל אישור או "היתר", כפי שקוראים לזה בשפה המשפטית. הם הגיעו אליו במפתיע והחלו להכות בו באכזריות, פרקו את עצמותיו, עקרו את שיניו וניסו להלום בו מכות רצח ולדומם את ליבו. שכניו וחבריו הקרובים ששמעו את זעקות הכאב שלו הגיעו למקום מיד, וניסו לעצור את אנשיו של הפושע. אבל כאן זו מדינת חוק – אי אפשר להפסיק להלום באדם זקן מכות רצח ללא צו מבית משפט המורה לעשות כך. במשך שעות רבות, שבמהלכן ניסו קרוביו של הזקן חסר האונים להשיג צו משפטי שיעצור את הזוועה, שכיריו של הפושע חסר הרחמים המשיכו להפליא בו את מכותיהם. רק לפנות ערב הגיע הצו המיוחל, ואנשיו של הפושע נאלצו להפסיק את מעשי הזוועה שלהם. וכך נשאר לו הזקן חסר האונים שוכב, מדמם, נאנק מכאבים, ללא שום טיפול רפואי, עד לדיון בבית משפט השלום.

כמובן שהזקן חסר האונים לא יכול היה להגיע בעצמו במצבו לדיון בבית משפט השלום בתל-אביב, אבל עורך דינו ורבים ממכריו, שכניו, חבריו ואוהביו הגיעו על-מנת לשמוע מה יעלה בגורלו. עורך דינו של הזקן טען כי לא היתה לאנשיו של הפושע חסר הרחמים שום רשות לנסות להתנקש בחייו של הזקן, וכי עליהם לפצותו ולדאוג לשיקומו ולטיפוליו הרפואיים בעקבות מכות הרצח. עורך דינו של הפושע חסר הרחמים טען מנגד כי כן היה לו היתר חוקי לרצוח את הזקן, וכי לאחר מותו הוא מתכוון להשתמש באבריו ולהפוך אותו לפנינה שכל תושבי גבעתיים ייהנו ממנה. הוא גם סינן לעצמו בשקט ובהנאה שהוא עצמו יזכה לנתח כספי גדול כתוצאה מכך. גם היועצת המשפטית של הוריו המאמצים טענה שיש לה היתר לרצוח את הזקן בעל הלב הרחב, וגם היא כבר החלה לפנטז לעצמה על חיי העושר שיהיו לה לאחר מותו. הם ביקשו מהשופטת "תני לנו לסיים את מעשה הרצח עוד היום וללא דיחוי". השופטת, לאחר שהאזינה לשני הצדדים בדיון, פסקה כי לא היא זו שצריכה לפסוק בעניין, אלא שופטת בבית משפט לעניינים מנהליים צריכה לפסוק מה יעלה בגורלו של הזקן חסר האונים. לשם כך היא האריכה בשלושה ימים נוספים את הצו שאוסר על אנשיו של הפושע חסר הרחמים להמשיך להכות בזקן. כי כך זה במדינת חוק – אתה לא יכול כך סתם לקחת חיים, לב, נשמה והיסטוריה של אדם. אתה צריך, ואפילו חייב, לקבל היתר משפטי לכך, ואז הכל בסדר.

מחר נפגין כולנו בשעה 11:30 בבוקר מול ביתו של הפושע חסר הרחמים בשכונת צהלה בתל-אביב, רחוב יהונתן 33.

חברים, קרובים ושכנים של הזקן חסר האונים. מתפללים לשלומו ויוצאים להפגין מול ביתו של הפושע

מודעות פרסומת

5 מחשבות על “הפושע חסר הרחמים והזקן חסר האונים. סיפור כואב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s